Har du et spennende prosjekt vi kan bidra på?

Da vil vi gjerne høre fra deg!

Kontakt oss for et uforpliktende møte!

Krible design AS

vinstra

Smiu
Kapellvegen 1

N–2640 Vinstra

lillehammer

HUB Lhmr
Jernbanegata 13

N–2609 Lillehammer

Janne Kolås

byråleder og designer

+47 908 52 502
janne@krible.no

Åsne Flyen

designer og illustratør

+47 980 74 770
aasne@krible.no

Ingrid Vaterland

designer

+47 991 01 783
ingrid@krible.no

Caroline Bræin Klette

digital rådgiver

+47 924 29 268
caroline@krible.no

Eva Jeanette Johnsen

designer og illustratør

+47 922 42 258
eva@krible.no

Liv Marie Nygård

praktikant

+47 478 46 407
liv.marie@krible.no

Rebecca Høyesveen

grafisk designer

+47 468 15 315
rebecca@krible.no

Anna Karine Svare

interaksjonsdesigner

+47 905 57 748
anna@krible.no

Hovedkontor Smiu Vinstra

Innovasjonssenteret Ringebu

HUB Lhmr Lillehammer